Arama Yapabilirsiniz.

Daha Detaylı Aramalar İçin

Parke Bulucu Alan Hesapla
2 Adımda Teklif Al
Sepetiniz Boştur
Lütfen Ürünlere Göz Atın

  45 yılı aşkın bir süredir nesiller boyu devam eden ahşap ve ahşap ürünleri tecrübemizle; daima müşteri memnuniyeti ve helal kazanç ilkesini ön planda tutan yaklaşımımız doğrultusunda, ürün gamımızı değişen ve gelişen müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda genişletmeye devam ediyoruz.

  Her ne kadar gelişen teknolojik imkanlarla birlikte, mekan içi dekorasyon ve tasarımlar konusunda kullanılan malzemelerde çok farklı alternatifler ortaya çıksa da ahşap’ın insan doğasına uygun olan yapısı, çizilme ve aşınma direncinin yüksek olması, estetik görüntüsü, kolay işlenebilmesi, ısı yalıtım özelliklerinin yüksek olması, ortama sıcak ve doğal bir hava katması gibi sebeplerle halen en çok tercih edilen malzeme olması hiç de şaşırtıcı değil.

  Bu minvalde; en yüksek kaliteli ve en uygun fiyatlı malzeme tedariği ile başlayan iş süreçlerimizi, müşterinin ihtiyacı, bütçesi ve zevkine göre tasarlanmış en doğru ürünün seçilmesi, yüksek kaliteli işçilik ile ürünün teslimatının belirlenen zaman içerisinde tamamlanması, satış sonrası destek ve garanti hizmetleri ile devam ettirmekteyiz.

  Sektördeki tüm gelişmeleri takip etmek maksadıyla tedarikçi ve paydaşlarla olan iletişimimizi kuvvetli tutarak ürün ailemizi sürekli geliştirmek, müşterinin kolayca bize ulaşmasını ve ürünlerimizi dijital platformlardan görüntüleyebilmesini sağlayacak şekilde çeşitli dijital platform ve alışveriş siteleri ile olan anlaşmalarımızı artırmak da diğer önemli misyonlarımız arasında yer almaktadır.

  Öte yandan son yılların gözde ve trend konularından biri olan Montessori felsefesine uygun olarak, hayatımızın en değerli varlıkları olan çocuklarımızın doğa ile etkileşim halinde olduğunu hissettiren mobilya tasarımlarımızı kendi CNC tezgahlarımızda üreterek bu alanda yatırım yapmaya devam etmekteyiz. Montessori tasarımlarımızda cila, vernik gibi kimyasal ürünler kullanılmaması ve çocuklarımızın fizyolojik beden yapısında uygun olarak tasarlanan kişiselleştirilmiş modellerimiz ile çocukların ruh ve beden sağlığı konusundaki hassasiyetimizi de önemli bir vizyon olarak ortaya koymaktayız.

  Sizlerden gelecek her türlü öneri, istek ve şikayet de bizler için çok değerli olup bu hususta bizlerle iletişime geçmeniz bizi özellikle memnun edecektir.

** Kullandığımız malzeme ve ürünler son derece yüksek teknoloji ile üretim yapan iş ortaklarımızın fabrikalarında üretilmekte olup sertifikalıdır ve firma garantisi altındadır.