Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Feray Parke;

    1976 yılından beri parkecilik sektöründe faaliyet göstermektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. Hedefimiz en yüksek kaliteyi en uygun fiyatla müşterilerimize sunmaktır. Kalite ve emeğin bir araya gelmesi ile yıllardır bu sektördeki varlığımızı devam ettiriyoruz. Müşterilerimize hızlı,kaliteli,güvenilir biz hizmet sunmak en büyük hedefimizdir. Siparişin alınmasından işin tamamlanıp müşteriye teslim edilmesine kadar ki süre boyunca büyük bir titizlikle ve düzen içinde çalışan ustalarımız müşterinin yüzündeki memnuniyet ifadesini gördükleri an emeklerinin karşılığını aldıklarını hissetmektedirler. Bizim reklamımızı gene bizim müşterilerimiz yapmaktadır. Bizden hizmet satın almış müşterilerimiz bizi etraflarına,yakınlarına tavsiye ederek bizim en büyük reklam aracımız olmuşlardır. İş teslim edildikten sonra da her zaman işçiliğimizin arkasındayız.

Biliyoruz ki ;

    Usta aramak gerçekten bir külfet. Hele uygun fiyatla kaliteli hizmete ulaşabilmek neredeyse şans işi. Piyasada her türlü fiyata ve kalitede hizmete ulaşabilmek mümkün. Genelde ihtiyaç sahipleri ucuz hizmet alayım derken kaliteden ödün vermekte, kalitesiz malzeme ve işçilikle birlikte yapılan parke uygulamaları sonucunda da hayal kırıklıkları yaşamaktadırlar.

Duyuyoruz ki ;

    Pek çok parke alıcısının şikayetçi olduğu konu, showroom da gösterilen malzeme ile aldıkları malzeme arasındaki farktır. Bu sıkıntıyı gidermek amacıyla, depomuzda parkelerin paketini açarak inceleme imkanı sunuyoruz.

Bünyemizde ;

-Her türlü masif parke (Kayın,Meşe,Bambu vs.), Lamine Parke uygulaması ve satışı yapılır. 1.sınıf işçilikle teslim edilir.

-Masif parke, tamir ,silistre cila işleriniz yapılır.

-Ve laminat parke işçiliği, malzemeli yada malzemesiz yapılır.